Kamagra sklep

Kamagra to lek generyczny który produkowany jest przez Indyjską firmę – Ajanta Pharma. Kamagra należy do skutecznych i tanich leków na potencję.  Preparat jest często kupowany jako zamiennik Viagry. Firma Ajanta Pharma posiadając niższe koszty produkcji oraz zatrudnienia pracowników może zaoferować ten sam lek jak Viagra w niższej cenie.

Działanie Kamagry

kamagra opakowanieKamagra oparta jest o składnik aktywny Sildenafil. Działanie Sildenafilu wpływa na hamowanie rozkładu tlenku azotu II przez enym – fosfodieterazę typu 5, co pozwala na wysokie stężenie tego enzymu. Wysoki poziom tlenku azotu II powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych, dzięki czemu następuje napływ dużej ilości krwi do prącia, czego konsekwencją jest zwiększenie jego rozmiarów i uzyskanie sztywności podczas erekcji. Działanie Kamagry odczujemy tylko w przypadku podniecenia seksualnego. Jak twierdzi ponad 90% pacjentów Kamagra jest lekiem bardzo skutecznym i dobrze działającym.

Tabletka Kamagry

Kamagra występuje pod postacią zielonych tabletek w kształcie rombu z zaokrąglonymi bokami. Kamagra pakowana jest w specjalne blistry, w jednym blistrze mamy 4 tabletki leku.

Dawkowanie

Dawkowanie Kamagry zależy od ustaleń z lekarzem. Jako, że każdy pacjent ma inny organizm nie możemy założyć, żadnej uniwersalnej dawki leku. Maksymalna dzienna dawka to 100mg czyli jedna tabletka. Nie powinno się spożywać więcej niż 1 raz lek w ciągu doby. Przy pierwszym zażyciu możemy spróbować minimalnej dawki która wynosi 25mg, dzielimy wtedy tabletkę na 4 części.

Kamagrę mogą stosować tylko osoby dorosłe, płci męskiej. Leku nie mogą zażywać osoby zdrowe. Kamagra służy do leczenia zaburzeń erekcji. Po zażyciu leku możemy liczyć na około 5 godzinną erekcję, przy założeniu, że jesteśmy podnieceni seksualnie. Lek działa od momentu zażycia po 30 minutach. Kamagry nie łączymy z alkoholem ani tłustymi potrawami.

Comments are disabled